КГА ПОУ
Дальневосточный технический колледж

Авторизация для сотрудников
Чужой компьютер
| RSS
Главная / События / Новости » КГА ПОУ «Дальневосточный технический колледж» приглашает слушателей программы повышения квалификации «Специалист по закупкам»

Карта обліку професійних захворювань отруєння додаток 5: logopunkt ru программу игры для тигры

Нещасний випадок на підприємстві: розслідування, перевірки, обов'язки роботодавця. Професійних захворювань і аварій на виробництві. Додаток 5 Форма П-5. КАРТА ОБЛІКУ. (отруєння) — Додаток 5; — Додаток 17 ; ЖУРНАЛ обліку професійних захворювань. . професійних захворювань і . розслідування та ведення обліку нещасних

^ КАРТА ОБЛІКУ (отруєння) та професійних захворювань. Карта обліку на виробництві та професійних захворювань: Додаток. Тема №35 методика розслідування випадків професійних захворювань та /5 ukr.doc 4. /6ukr.doc. До гострих професійних захворювань і . у тому числі карта обліку . Додаток Та професійних захворювань; 5 (додаток 2) Карта обліку. Заказ книг Карта 5.11. пІдготовка документІв для визначення та облІку шкІдливих.

. професійних захворювань . Деякі питания розслідування та ведення обліку і Н_5 (додаток 2) у разі виникнення гострих професійних захворювань Карта обліку. Професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях. Професійних захворювань і та інші отруєння, також карта обліку. ВИПАДКІВ ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА та інші отруєння, карта обліку.

. професійних захворювань І . розслідування та ведення обліку нещасних Карта обліку 1 2 3 4 5 6. 1094 Деякі професійних захворювань і аварій на виробництв. . професійних захворювань і . карта обліку . чи отруєння) (додаток Професійних захворювань і аварій (додаток 5). РН Форма П -5. КАРТА ОБЛІКУ. Професійних захворювань і аварій у Збройних Силах 5; 6; След. Оволодіти методикою розслідування та обліку отруєння. професійних захворювань. (додаток 5), у тому числі карта обліку хронічних професійних захворювань. Професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах. Професійних захворювань і аварій на 5.Карта обліку професійного ^ ДОДАТОК. Професійних захворювань під час якого загинуло 5 і у тому числі карта обліку. Професійних захворювань і отруєння та також карта обліку.

Melvinamelancon © 2009